Rapid
  Rapid Spaceback
  Octavia
  Octavia RS
  Octavia Combi
  Octavia Combi RS
  Yeni Yeti
  Yeni Superb
Performans

Motor yelpazesi özel olarak yeni tasarlanmış motorlardan oluşmaktadır. Bu motorların geliştirilmesinde güç aktarma organları tasarımındaki en son yenilikleri kullanmak için çok fazla fırsat vardı. Sürücüler sadece motorların pürüzsüz çalışmasını değil, aynı zamanda gaz pedalına hemen tepki vermelerini, optimal tork ve düşük yakıt tüketimlerini de takdirle karşılayacaklardır.
 
Tamamen yeni MPI motorlar
Küçük bir benzinli motor, çalışma sıcaklığına hızla ulaştığından, şehir için uygundur. Basit, hafif tasarım, yüksek güvenilirlik düzeyi ve kolay kullanım anlamına gelir. 1.0 litre üç silindirli, 75 PS gücünde ki benzinli motor, motor yelpazesinin çekirdeğini oluşturmaktadır. Çalıştırma/Durdurma sistemi ve fren enerjisi geri kazanımı standart özelliklerdir. Bu MPI (çok noktadan enjeksiyonlu) motor, şehiriçi ve şehir dışı trafiğinde kullanılacağı varsayımıyla, optimum performans ve yakıt ekonomisine göre ayarlanmıştır.
 
Tamamen yeni TSI motorlar
TSI sıradışı dinamizm, mükemmel performans ve düşük tüketimin garantisidir. Yeni 1.2 TSI turboşarjlı dört silindirli benzinli motorlar, önceki güç aktarma organlarının bazı temel özelliklerini -işaretleme, silindir hacmi, ve maksimum tork - korumakla birlikte, tamamen yeni bir tasarıma sahiptir. Çalıştırma/Durdurma sistemi ve fren enerjisi geri kazanımı standart özelliklerdir. TSI motorlar, durum ne olursa olsun motor esnekliğinden zevk alan sürücüler için tasarlanmıştır.​​​
 
Tamamen yeni TDI motorlar
Eğer her yıl binlerce kilometre yapıyorsanız ve düşük tüketim sizin için bir öncelikse, TDI motorlar doğru seçimdir. Tamamen yeni üç silindirli common rail enjeksiyonlu dizel motor 90 PS güç seviyesi sunmaktadır. Dizel partikül filtresi, Çalıştırma/Durdurma sistemi ve fren enerjisi geri kazanımı standart özelliklerdir. Etkileyici çekiş gücü, düşük tüketim ve üstün süspansiyon sizi onlar olmadan geçmişte nasıl zahmetli bir sürüş deneyimi yaşadığınızı düşündürecek.
 Okunma Sayısı: 3391   |   Güncelleme Tarihi: 13.08.2015
Sayfayı YazdırGoogle maps için tıklayınız...
Honda
Plaza

İstanbul Yolu 3. Km
Çiftlik Kavşağı
Yenimahalle/ANKARA
Tel: 0 312 397 38 23
Faks: 0 312 397 38 34


Google maps için tıklayınız...
Skoda
Plaza

İstanbul Yolu 3. Km
Çiftlik Kavşağı
Yenimahalle/ANKARA
Tel: 0 312 397 38 23
Faks: 0 312 397 38 34


Google maps için tıklayınız...
Honda
Showroom

Turan Güneş Bulvarı
Nu: 73 Yıldız
Çankaya/ANKARA
Tel: 0 312 491 66 76
Faks: 0 312 491 66 80

 
Site içerisinde yer alan görsel ve yazılı materyal Efe Otomotiv’e aittir.
Site Haritası | Efe Otomotiv. Her hakkı saklıdır. 2012 ©
 İş'e yarayan web siteleri