Tarih: 22.02.2020
Adres: http://efeotomotiv.com.tr/TR/IcerikYazdir.aspx?ID=436&IcerikID=467

Kredilendirme


HONDA FİNANS
 
Honda ve müşterilerimizi bir adım daha yakınlaştıran Honda Finans sistemi Koçfinans, Akbank ve Honda Türkiye’nin ortak projesi olan yepyeni bir finansman modelidir. Amacımız müşterilerimizin daha uygun şartlarda, hızlı ve kolay bir şekilde Honda sahibi olmalarını sağlamaktır. Honda Finans daha uygun finansman seçenekleri, kişiye özel esnek ödeme planları, hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmaktadır.
 
 
Honda Finans avantajları nelerdir?
 
Honda müşterilerine özel finansal çözümlerin üretileceği Honda Finans ile, müşteriler bayiden çıkmadan, tüm kredi işlemlerini tamamlayıp, hayal ettikleri yeni Honda ürünlerine sahip olabilecekler.
Honda Finans’ta sıfır kilometre otomobil ve motosiklet ürünlerinin yanı sıra ikinci el araçlar, Honda sahiplerine özel aksesuarlar, yedek parça ve servis bakım ücretleri de kredilendirilmektedir.Honda Finans her bütçeye uygun esnek ödeme opsiyonları sayesinde çok çeşitli finansman alternatifleri sunabilmektedir.
Honda Finans ile müşterilerimiz peşinatlarını, vadeyi, taksit miktarlarını veya isterlerse balon ödemelerini kendileri belirleyebilir.
Honda Finans aracılığıyla sıfır kilometre araçlarda maksimum 60 aya kadar vadeli kredi kullanılabilmektedir. İkinci el araç alımlarında ise maksimum 36 ay vade uygulanmaktadır.
Honda Finans sıfır kilometre otomobil ve motosikletlerde müşterilerimizin kredibilitesine bağlı olarak araç bedelinin tamamına kadarını kredi olarak kullanabilme imkanı sağlar.
 
Kredi Opsiyonları
 
 
Ara ödeme: Kazancınıza göre, kredi süreci boyunca belirli periyotlarda aylık taksitlerinden daha fazla ödeme yapabileceğiniz kredi seçeneğidir.
 
Balon ödeme: Bu kredi opsiyonu ile eşit ödemeli plana göre daha az aylık ödemeler yapabilir ve kredi vadesinin sonunda toplu ödeme ile kredinizi kapatabilirsiniz.
 
Ödemesiz dönem: Kredinizi bugün kullanıp dilerseniz ödemelerine birkaç ay sonra başlayabilirsiniz.
 
Artan ödeme: Düşük taksitler ile kredinize başlar gelir artışınıza bağlı olarak aylar geçtikçe taksitlerinizi artırabilirsiniz.
 
Sunduğumuz tüm bu opsiyonların yanı sıra sizlerin taleplerine göre şekllienecek esnek kredi ödeme planları da yapabilirsiniz. Kredi seçeneklerimizi öğrenmek ve size uygun krediyi belirlemek için lütfen plazamızı  ziyaret ediniz.
 
Gerekli Evraklar
 
 
Gerçek Kişiler
 
Kimlik (Nüfus cüzdanı, ehliyet v.b.)
İkametgahınızı belirleyici evrak (elektrik, su, doğalgaz vb. Faturalar ya da ikametgah belgesi)
Gelir belgesi
 
Tüzel Kişiler
 
İmza sirküleri
Vergi levhası
Nüfus cüzdanı
Mali tablolar (bilanço, gelir tablosu)
Ticaret sicil gazetesi
Faaliyet belgesi
 
 
(*) Gerekli durumlarda, kredilerin daha sağlıklı değerlendirilmesi adına belirtilen evraklara ilave ek dökümanlar talep edilebilir.