Honda Kasko

Honda Kasko, HONDA ve AXA SİGORTA uzmanlığıyla siz Honda müşterilerini güvence altına alan geniş kapsamlı bir kasko sigortasıdır.
 
HONDA KASKO’NUN AVANTAJLARI
 
Honda Yetkili Servisleri Güvencesi
Honda Kasko kapsamındaki aracınızın tamir ve bakım hizmetleri bilmediğiniz bir serviste değil, Honda Yetkili Servisleri’nde, Honda’nın konusunda uzman teknisyenleri tarafından yapılacaktır.
 
%100 Honda Orijinal Yedek Parça
Hondanıza en iyi uyan parça %100 garantili, maksimum güvenlikli ve kaliteli Orijinal Yedek Parça’dır. Honda Kasko kapsamında yapılan tüm işlemlerde orijinal yedek parçalar kullanılır. Böylece Honda aracınızdan beklenilen konfor ve performans garantilenir; kaliteye dayalı uzun kullanım ömrü sağlanır.
 
Güvenliğiniz her zaman ön plandadır
Honda araçları Euro NCAP güvenlik testlerinden 5 yıldız alarak üretilir. Honda Yetkili Servisleri’nde %100 Honda orijinal yedek parçalarla yapılan hasar onarımı ile güvenliğiniz her zaman ön plandadır.
 
6 Yıl Garanti
Honda Kasko ile aracın tüm hasar işlemleri Honda Yetkili Servisleri’nde yapılır. Böylelikle aracınızın sahip olduğu 6 yıl garantisi devam etmiş olur.
 
Uzman Personel ve Teknisyenler
Tüm Honda Yetkili Servis personeli, konusunda eğitimli ve tecrübelidir. Honda Kasko kapsamındaki aracınız güvenilir ellere emanettir. Tüm teknisyenler Honda Türkiye Teknik Merkezi’nde periyodik olarak eğitim almaktadırlar.
 
Teknolojik Ekipmanlar
Aracınızın onarımı için uzman personelin kullanabileceği gerekli tüm teknolojik ekipmalar Honda Yetkili Servisleri’nde bulunmaktadır.
 
İşçilik ve Parça Garantisi
Ayrıca Honda güvencesi ve kalitesiyle yapılan tüm onarımların işçilik ve parça garantisi bulunmaktadır.
 
İkinci El Değeri
Honda Yetkili Servisleri’nde yapılan onarımlar, Honda standartlarına uygun olduğu için aracınızın ikinci değeri yüksek olur.
 
Orijinal Cam Değişimi
Honda Kasko ile aracınızın camı, orijinal Honda Cam Teminatı altındadır.
 
Eksper Kontrolü
Honda Kasko ile 2.500 TL’ye kadar olan hasarlarda, ekspere gerek kalmadan hızlı bir şekilde aracınızın onarımı tamamlanır.
 
Periyodik Bakımda İşçilik İndirimi
Kasko poliçenizin geçerli olduğu dönemde yaptıracağınız ilk periyodik bakımınızın işçilik tutarında %10 indirim uygulanır.
 
Orijinal Aksesuarlarda Parça ve İşçilik İndirimi
Kasko poliçenizin geçerli olduğu dönemde ilave olarak taktıracağınız, orijinal Honda aksesuarlarda parça ve işçilik tutarında %10 indirim uygulanır.
 
Honda Orijinal Motor Yağı
İlk periyodik bakımda kullanılacak orijinal Honda motor yağında %10 indirim sağlanır.
 
Hasarsızlık İndirimi
Aracınızı sigortalattınız ve poliçe süresi içerisinde hiç kaza yapmadınız. O zaman, yıllık kasko priminizde %30'dan %60'a varan indirime hak kazanırsınız. Detaylı bilgi için lütfen Honda bayilerine başvurunuz.
 
Plaka İndirimi
İle bağlı plaka indirimi uygulanmaktadır. Gerekli bilgi için lütfen acentenize başvurunuz.
 
Peşin Ödeme İndirimi
Poliçe primlerinizi peşin öderseniz ek bir indirim hakkına sahip olursunuz.
 
Anahtar Kaybı Zararının Giderilmesi
Dilerseniz araç anahtarınızın kaybolması ya da çalınması nedeniyle anahtarın yeniden kopyalanması, alarm ve immobilizer'in yeniden kodlanması, komple kilit değişimi de 1.500 TL teminat kapsamına dahildir.
 
Yeni Değer Klozu
Dilerseniz sıfır model 0 km. aracınızı “Yeni Değer Teminatı” ile güvence altına alabilirsiniz. Poliçe süresi dahilinde otomobiliniz tam hasarlı hale geldiğinde, eğer poliçenizde Yeni Değer Teminatı varsa Honda Kasko, otomobilinizin piyasadaki 0 km. fiyatını tespit eder ve size bu değere kadar ödeme yapar.
 
HONDA KASKO ACİL YARDIM ve HASAR DESTEK HATTI
 
444 1 999
 
Honda Kasko Sigortası'nın avantajlarından yararlanabilmek için, size en yakın Honda Yetkili Bayi acentesine gelin. Honda Kasko Sigortası Bilgi Formu'nu doldurun ve siz de bu özel güvenceye sahip olun.
Yolda değil, otelde kalın
Otomobilinizin onarılması uzun sürüyorsa ve evinize uzaksanız; beklerken size en yakın konaklama merkezine gidin ve orada kalın. Honda Kasko limitleriniz dahilinde harcamalarınızı karşılar.
 
Otomobilinizin onarımı uzun sürdü
Diyelim ki; otomobiliniz onarıma alındı, fakat onarımı 3 günden uzun sürecek. O zaman Honda Kasko evinize dönüşünüz için gerekeni yapar.
 
Kiralık Araç Hizmeti
Kaza sonrası otomobiliniz trafikte seyredemeyecek kadar hasarlanmış, Honda Kasko Acil Yardım Merkezi tarafından çekilmiş ve tamiri 1 günden fazla sürüyorsa, size kiralık araç hizmeti sunuyoruz. Kiralık araç hizmetinden azami 3 ila 15 gün arasında yararlanabilirsiniz. Bu hizmet poliçede belirtilen şartlar dahilinde geçerlidir.
 
Otomobilinizde mekanik bir arıza olduğunda veya kaza yaptığınızda Honda Kasko Acil Yardım Merkezi yardımınıza koşar. Yapmanız gereken tek şey kişisel bir girişimde bulunmadan bizi aramak. Yardım Merkezi'mizi yılın 365 günü ve günün 24 saati arayabilirsiniz.
 
ARACINIZ İÇİN
 
Mekanik arıza ve kaza sonucu sigortalı aracın çekilmesi ve/veya vinç ile kurtarılması gereken durumlar, doğrudan Honda Kasko tarafından organize edilir.
 
SÜRÜCÜLER VE YOLCULAR İÇİN
 
Otomobiliniz ile kaza yapmanız halinde, otomobil içinde bulunan herkes hizmetlerimizden yararlanabilir.
 
• Tıbbi Nakil Organizasyonu ve/veya Geri Gönderme
• Eve Dönüş
• Servis Avantajı
• Ferdi Kaza Koltuk Sigortası
• İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası
• Hukuksal Koruma Sigortası
 
Detaylı bilgi için lütfen Honda Yetkili Bayi acentesine başvurunuz.
 
 
 


Okunma Sayısı: 6883   |   Güncelleme Tarihi: 09.10.2012
Sayfayı YazdırGoogle maps için tıklayınız...
Honda
Plaza

İstanbul Yolu 3. Km
Çiftlik Kavşağı
Yenimahalle/ANKARA
Tel: 0 312 397 38 23
Faks: 0 312 397 38 34


Google maps için tıklayınız...
Skoda
Plaza

İstanbul Yolu 3. Km
Çiftlik Kavşağı
Yenimahalle/ANKARA
Tel: 0 312 397 57 38
Faks: 0 312 397 38 34


Google maps için tıklayınız...
Honda
Showroom

Turan Güneş Bulvarı
Nu: 73 Yıldız
Çankaya/ANKARA
Tel: 0 312 491 66 76
Faks: 0 312 491 66 80

 
Site içerisinde yer alan görsel ve yazılı materyal Efe Otomotiv’e aittir.
Site Haritası | Efe Otomotiv. Her hakkı saklıdır. 2012 ©
 İş'e yarayan web siteleri